KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17514398

nr 1751 4398

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Blandteknik, Signerad a tergo, "Telepatiskt experiment", 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 37x31

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:03:36

9/12 08:17:09 1      Vinnande bud

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen